بانک

بانک‌ها

بانک‌ها همیشه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز امنیتی در شهرها به‌حساب می‌آیند. ما با پولمان به آن‌ها اعتبار می‌بخشیم و وظیفه‌ی آن‌ها تأمین امنیت آن است. برای این منظور استفاده از سیستم‌های نظارت تصویری برای بانک‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. با پیشرفت‌های اخیر در تکنولوژی دیجیتال و سیستم‌های نظارت تصویری، بانک‌ها برای بالا بردن امنیت خود، بیش از پیش به استفاده از این تکنولوژی نوین تشویق شده‌اند.

علاوه بر تأمین امنیت، بانک‌ها به‌منظور تأمین رفاه مشتریان خود و جلوگیری از اتلاف وقت آن‌ها نیازمند سیستم‌های نظارتی و کنترل تصویری هستند. با جایگذاری مناسب دوربین‌ها در فضای بانک‌ها و اعمال آنالیزهای تصویری مناسب، شرکت کالا مهر دنیا قادر است امنیت بانک‌ها و رفاه مشتریان آن‌ها را تضمین کند.

سناریوی اول: شناسایی چهره در ورودی‌ها

آنالیز شناسایی چهره کالا مهر می‌تواند هر چهره‌ای از مراجعه‌کنندگان یا کارمندان که پیش از این در سیستم معرفی شده باشد، تشخیص داده و اطلاعاتی مانند زمان ورود و خروج آن‌ها را گزارش کند. همچنین این آنالیز قادر است شناسایی‌های خود را در دسته‌های موجود مانند کارمندان، مشتری‌های ویژه، لیست سیاه و … جای دهد. با این شرایط برای مثال با ورود یکی از مشتری‌های ویژه به بانک می‌توان این موضوع را به کارکنان بانک و مدیریت اطلاع داد.

 

سناریوی دوم: نرخ تراکم

در بسیاری مواقع فضاهای عمومی درون بانک‌ها مانند قسمت انتظار یا لابی‌ها در ساعات میانی روز بسیار شلوغ هستند. استفاده از آنالیز نرخ تراکم و نقشه حرارتی کالا مهر، این امکان را در اختیار سیستم مدیریتی بانک‌ها قرار می‌دهد تا نقاط ازدحام و تجمع را بلافاصله تشخیص داده و در جهت رفع مشکل اقدام لازم را اتخاذ کند.

سناریوی سوم: مدیریت مشتریان

همان‌طور که پیش از این صحبت شد ایجاد ازدحام و صف‌های طولانی در بانک‌ها امنیت چنین فضاهایی را به خطر می‌اندازد. بنابراین دانستن اطلاعاتی مانند زمان تقریبی سرویس‌دهی به هر مشتری و تعداد مشتری‌هایی که روزانه از خدمات بانک استفاده می‌کنند ضروری به نظر می‌رسد.

بر این اساس استفاده از آنالیز مدیریت صف کالا مهر می‌تواند اطلاعاتی درباره تعداد افراد موجود در صف، میانگین زمان انتظار در صف و نرخ تراکم را در اختیار بانک‌ها قرار دهد.

سناریوی چهارم: تأمین ایمنی در شرایط ازدحام

آنالیز نرخ تراکم کالا مهر می‌تواند میزان تجمع مشتریان بانک‌ها را مشخص نماید. درصورتی‌که این نرخ از حد مجازی بیشتر شود سیستم مدیریت بانک برای حفظ امنیت باید اقدامات مضاعفی را در دستور کار خود قرار دهد. در چنین شرایطی استفاده از آنالیز تشخیص اضطراب و دستپاچگی برای پیش‌بینی سوانح احتمالی ناشی از اعمال افراد خطرناک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

سناریوی پنجم: بهره‌برداری از اطلاعات در جهت بازاریابی

از اطلاعات آنالیزهایی مانند سن و جنسیت مشتریان، حالت چهره (خوشحالی، ناراحتی، اضطراب و …) و وضعیت سر مشتریان که جهت نگاه آن‌ها را مشخص می‌کند، می‌توان در جهت سیستم‌های بازاریابی و تبلیغات استفاده کرد.

آنالیزهای هوشمندسازی شرکت کالامهردنیا راه‌حلی نوین درزمینه‌ی تأمین امنیت و بازاریابی به شمار می‌روند که به این ترتیب قادر خواهند بود کنترل و مدیریت کسب و کار شما را ارتقاء بخشند.

در رده‌ی امنیت، کالامهر بیش از ۴۵ آنالیز مختلف از جمله شناسایی چهره، اشیاء و پلاک خودرو تا آنالیزهایی مانند شمارش، مدیریت ترافیک و غیره را گرد هم آورده است تا به این ترتیب از پیشامد هر اتفاق ناگوار جلوگیری کند.

در رده‌ی بازاریابی، کالا مهر بستری را فراهم می‌آورد تا بتوانید از طریق آن مشتری‌های خود را شناسایی کنید. از مزایای این نرم‌افزار این است که تمامی آنالیزهای مرتبط در این زمینه را در یک بستر گرد هم آورده که این امر امکان بازآرایی و مدیریت سیستم را سهولت می‌بخشد. همچنین از طریق این بستر، امکان دسترسی و مدیریت سیستم از هر مکانی همیشه فراهم است.

نرم‌افزار پیشنهادی ما امروزه برندی مطرح در زمینه‌ی ارائه‌ی راهکارهای هوشمند بوده که در حال ارائه خدمات خود، در زمینه‌ی آنالیز تصویر می باشد.

This post is also available in: English

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

دسترسی سریع

http://virabin.com/wp-content/uploads/2017/07/پردازش-تصویر.pdf

دانلود کاتالوگ پردازش تصویر