اخبار

 

* نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی :

شرکت بین المللی توسعه طراحی وساخت کالامهر دنیا، با افتخار میزبان حضور گرم بازدیدکنندگان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی خواهد بود.

از شما همراهان همیشگی دعوت می‌کنیم با بازدید از غرفه ویرابین در IPAS 2017، با آخرین دستاوردها و راهکارهای این شرکت از نزدیک آشنا شوید.

وعده دیدار ما: مصلی امام خمینی(ره) سالنD، غرفه 47

زمان بازدید: 24 الی 27 مهرماه  ۱۳۹6، ساعت ۹ الی 18

 

 

 

# تیر 1396

سمینار معرفی راهکار‌های هوشمند‌‌‌ سازی روشنایی معابر شهری و صنعتی ویرابین در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی برگزار شد. در این جلسه که با حضور مدیران ارشد شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی و شرکت بین المللی کالامهر برگزار شد طرفین به بحث و تبادل نظر در مورد راه‌کار‌های هوشمند سازی شهر‌ها خصوصا آخرین فناوری‌ها در زمینه هوشمند سازی چراغ های خیابانی اعم از LED و لامپ های مرسوم ازقبیل سدیم و جیوه و … پرداختند.

 

 

# اسفند 1395

نهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید‌‌پذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی از تاریخ 6 الی 9 اسفند ماه سال 1395 توسط شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا و با حضور شرکت های داخلی و خارجی پیشرو در این زمینه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

شرکت ویرابین برای نخستین بار در این نمایشگاه شرکت کرد و محصول چراغ هوشمند خود را به معرض دید عموم قرار داد. راهکارهای روشنایی هوشمند معابر و خیابان ها و ادغام با راهکارهای دیگر به عنوان توسعه بازاری جدید در کشور و همکاری در خصوص توسعه و معرفی بازارهای داخلی و صادراتی از مواردی بودند که بیشترین استقبال را از راهکارهای ارائه شده توسط شرکت کالامهر در این نمایشگاه، به خود اختصاص دادند.

 

 

This post is also available in: English

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.