TVilight

درباره  TVILIGHT

Tvilight یک شرکت نوآورانه با تکنولوژی بالا و متخصص در کنترل روشنایی بی سیم و نرم افزار مدیریت روشنایی در پروژه‌های کاربردی فضای باز است. مأموریت ما بهبود و ارتقاء زندگی شهروندان، رسیدن به سطح جهانی و کمک به ایجاد شهرهای پایدار و متصل به هم است.

ما این کار را از طریق توسعه سیستم‌های کنترل روشنایی در فضای باز انجام می‌دهیم. تکنولوژی ثبت شده و بر پایه سنسور ما که قابلیت تشخیص حرکت دارد ما را قادر می‌سازد تا نور و روشنایی را به صورت پویا و در صورت نیاز داشته باشیم. همینطور نرم افزار مدیریت ما، امکان مدیریت کامل و از راه دور تمام زیرساخت‌های روشنایی را به صورت بلادرنگ فراهم می‌کند.

ما با تطبیق روشنایی و شبکه، امکان صرفه جویی در انرژی، کاهش پیچیدگی نصب و راه اندازی، و به حداقل رساندن هزینه‌های نگهداری زیرساخت‌ها را برای مشتریان فراهم می‌کنیم. همچنین، سیستم ما سازگار با تجهیزات 3rd party یا شخص سوم و تجهیزات با استانداردهای باز است که سبب می‌شود تا یک شبکه بی سیم بسیار قابل اعتماد داشته باشیم که به عنوان اساس و پایه برای یک شهر هوشمند و اینترنت اشیاء مطرح می‌شود.

سخت افزارهای قابل نصب

در سیستم Tvilight، ما بر قابلیت انعطاف و سادگی در نصب تمرکز می‌کنیم و محصولات زیر را داریم:

 

در ادامه بررسی جزئیات فنی محصولات می‌پردازیم.
SkyLite  از هر گونه ارتباط با سایر محصولات Tvilight، مانند CitySense و Tvilight Gateway پشتیبانی می‌کند و می‌تواند از راه دور توسط  CityManager مدیریت شود.
کنترلر SkyLite V3 یک کنترل کننده بی سیم برای نظارت و کنترل روشنایی خیابان‌ها است. با این تجهیز می‌توان یک محیط هوشمند، با انرژی کافی و بهینه و در عین حال امن ایجاد کرد و به عنوان یک پایه و اساس ایده آل برای طراحی یک شهر هوشمند در نظر گرفت.

برنامه ریزی روشنایی به صورت از راه دور این اجازه را به کاربران می‌دهد تا مصرف انرژی را تا میزان 80٪ کاهش دهند. همچنین، تجهیزات به کار رفته در آن، کاربران را از مواردی مانند خرابی لامپ یا بالاست (از طریق CityManager) مطلع می‌کند. این امر سبب می‌شود تا نیاز به بازرسی حضوری چراغ‌ها و همچنین هزینه‌های نگهداری وعملیات تا حد زیادی کاهش یابد.

تجهیزات SkyLite به عنوان یک بستر مناسب برای شهر هوشمند اهمیت دارد و می‌توان انواع نرم افزارهای نظارتی و کنترل ترافیک را بر این بستر قرار داد.

 

 

CitySence plus یک کنترلر مجهز به سنسور تشخیص حرکت جدید است که می‌تواند کنترل نورپردازی فضای باز را بر اساس تشخیص حرکت افراد یا وسایل نقلیه کنترل کند. این محصول با انواع لامپ‌های معمولی و LED مطابقت دارد.

CitySence plus امکان روشنایی دینامیک و پویا را بر اساس نیاز فراهم می‌کند. به این صورت که شدت نور را می‌توان با تشخیص حضور عابرین، دوچرخه و خودروها تنظیم کرد. به عنوان مثال، نور چراغ‌ها در زمانی که حرکتی تشخیص داده نشده یا زمان‌هایی از شبانه روز که احتیاجی به نور چراغ نیست به حالت dim می‌روند. به محض تشخیص حرکت، همه چراغ‌ها در محوطه اطراف به شدت نوری که تعریف شده تنظیم می‌شود. تنظیم شدت نور به روش پویا سبب می‌شود تا بدون ایجاد خللی در آسایش شهروندان و یا ایجاد خطری تا میزان 80% از مصرف انرژی کاسته شود.

ابزارهای نظارت به کار رفته، کاربران را از طریق CityManager از خرابی‌های ایجاد شده در چراغ‌ها و لامپ‌ها مطلع می‌سازد.  کنترل خرابی به صورت راه دور سبب می‌شود تا از هزینه‌های هنگفت بازدید حضوری، طرح‌های عملیاتی و هزینه‌های نگهداری کاسته شود.

Gateway شرکت Tvilight یک واسط شبکه به روز است که کنترلرهای روشنایی فضای خارجی را با نرم افزار مدیریت (CityManager یا نرم افزار شخص سوم 3rd Party همگام می‌سازد.

Gateway یک ماژول داخلی رادیویی برای تنظیم شبکه وایرلس، راه اندازی و نگهداری سیستم دارد. این تجهیز به بسیاری از تجهیزات در فواصل زیاد به صورت قابل اعتماد، ارتباط برقرار می‌کند. ابزار نظارت هوشمند به کار رفته در این تجهیز کاربران را از وضعیت روشنایی لامپ‌ها و شبکه مطلع می‌سازد (از طریق CityManager یا نرم افزار دیگر).

گزینه‌های مختلف اتصال به اینترنت، پایداری و قابلیت انعطاف خوبی را برای کاربران فراهم می‌کند. از طرفی این تجهیز انواع پروتکل‌های استاندارد صنعتی را حمایت می‌کند که سبب می‌شود به راحتی با سیستم‌ها و شبکه‌های دیگر تطبیق پیدا کند.

این Gateway از تجهیزات صنعتی پیشرفته‌ای استفاده می‌کند که کارایی بالایی را ایجاد می‌کند.

This post is also available in: English

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

دسترسی سریع

http://virabin.com/wp-content/uploads/2017/07/tvilight.pdf

 دانلود کاتالوگ Tvilight