بیمارستان

بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها:

در مدیریت اماکن عمومی فاکتورهای مهمی در تأمین امنیت کارکنان و مراجعه کنندگان به آن‌ها تاثیرگذار هستند. از طرفی تأمین امنیت بیمارستان‌ها به دلیل تجهیزات و یا داروهای گران‌قیمتی که دارند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اقدامات ویژه‌ای در مدیریت آن‌ها بایستی لحاظ گردد. اما با توجه به اینکه بیمارستان بایستی از هر لحاظ رفاه و آسایش بیماران و همراهان آن‌ها را تامین کند، این اقدامات امنیتی بایستی به نحوی انجام گیرد که نظم و آسایش بیمارستان را برهم نزده و قابل رویت نباشد. بر این اساس استفاده از آنالیزهای پردازش تصویر در چنین شرایطی بهترین گزینه برای تأمین امنیت بیمارستان‌ها است.

سناریوی اول: آنالیز پلاک‌خوان

با استفاده از آنالیز پلاک‌خوان کالامهر می‌توان خودروی پرسنل بیمارستان و یا خودروی افرادی که اجازه‌ی ورود ندارند را تشخیص داده و شناسایی کرد. همچنین سهولت بیشتری در تردد آمبولانس‌ها می‌توان ایجاد نمود.

سناریوی دوم: شناسایی چهره در ورودی‌ها

به منظور کنترل درهای ورودی و خروجی، آنالیز شناسایی و تشخیص چهره و مردمک پیشنهاد می‌شود تا به این ترتیب از ورود افراد مشکوک و خطرناک جلوگیری شود. همچنین جهت کنترل تردد کارکنان به خصوص در بخش‌های مراقبت ویژه‌ی بیمارستان که تنها افراد خاصی حق ورود به آن‌ها را دارند، می‌توان از آنالیز تشخیص و شناسایی چهره استفاده کرد. با ترکیب آنالیز شناسایی چهره و آنالیز شناسایی مردمک، دقت شناسایی افراد و امنیت را می‌توان افزایش داد.

 

سناریوی سوم: تشخیص زمین خوردن افراد

در مناطقی مانند بیمارستان رسیدگی سریع به بیماران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این زمینه با استفاده از آنالیز تشخیص زمین خوردن، می‌توان برای شناسایی افرادی که دچار سانحه شده و یا حال مساعدی ندارند، در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام کرد.

سناریوی چهارم: مدیریت صف

در مواقعی برای برقراری راحتی و آسایش بیماران بایستی از ایجاد ازدحام و صف‌های طولانی که سلامت آن‌ها را به خطر می‌اندازد جلوگیری کنیم. در این زمینه آنالیز مدیریت صف، در مدیریت مراجعه‌کنندگان به بیمارستان بسیار مفید خواهد بود. این آنالیز تعداد افراد موجود در صف و زمان میانگین انتظار در صف را محاسبه کرده و می‌تواند صف‌های مختلف و نرخ تراکم آن‌ها را با هم مقایسه کند. همچنین می‌تواند اطلاعاتی در رابطه با تعداد مراجعه‌کنندگان به گیشه‌های پذیرش مختلف در بیمارستان به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه در اختیار ما قرار دهد تا در صورت نیاز کارمندان برای ارائه خدمات به آن بخش آورده شوند.

سناریوی پنجم: شناسایی سن و جنسیت مراجعه‌کنندگان

برای اطلاع‌رسانی مدیریت بیمارستان‌ها، آنالیزهای تشخیص سن و جنسیت قادرند سن و جنسیت بیماران و همراهانشان را تخمین زده و گزارش نمایند.

آنالیزهای هوشمندسازی شرکت کالامهردنیا راه‌حلی نوین در زمینه‌ی تأمین امنیت و بازاریابی به شمار می‌روند که به این ترتیب قادر خواهند بود کنترل و مدیریت کسب و کار شما را ارتقاء بخشند.

در رده‌ی امنیت، کالامهر بیش از ۴۵ آنالیز مختلف از جمله شناسایی چهره، اشیاء و پلاک خودرو تا آنالیزهایی مانند شمارش، مدیریت ترافیک و غیره را گرد هم آورده است تا به این ترتیب از پیشامد هر اتفاق ناگوار جلوگیری کند.

در رده‌ی بازاریابی، کالامهر بستری را فراهم می‌آورد تا بتوانید از طریق آن مشتری‌های خود را شناسایی کنید. از مزایای این نرم‌افزار این است که تمامی آنالیزهای مرتبط در این زمینه را در یک بستر گرد هم آورده که این امر امکان ساماندهی دوباره و مدیریت سیستم را سهولت می‌بخشد. همچنین از طریق این بستر، امکان دسترسی و مدیریت سیستم از هر مکانی همیشه فراهم است.

نرم‌افزار پیشنهادی ما امروزه برندی مطرح در زمینه‌ی ارائه‌ی راهکارهای هوشمند بوده که در حال ارائه خدمات خود، در زمینه‌ی آنالیز تصویر می باشد.

This post is also available in: English

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

دسترسی سریع

http://virabin.com/wp-content/uploads/2017/07/بیمارستان.pdf

دانلود کاتالوگ بیمارستان