هتل

هتل‌ها

راه‌حل جامع کالامهر در زمینه ارزیابی بازار به کمک آنالیزهای پردازش تصویر مانند مواردی چون تشخیص سن و جنسیت، شمارش افراد، نقشه حرارتی و تشخیص حالت و وضعیت چهره است. این آنالیزها می‌تواند در جهت تأمین رفاه مشتریان، اطلاعات بازاریابی جامعی را در اختیار واحد مدیریت هتل‌ها قرار دهد. از طرفی هتل‌ها مکان‌های مختلفی مانند اتاق‌ها، پارکینگ، استخر، لابی و … دارند و آنالیزهای نظارت تصویری قادرند خدمات متنوعی در زمینه کنترل و تأمین امنیت این اماکن ارائه دهند.

سناریوی اول: تأمین امنیت و کنترل در تردد وسایل نقلیه

با استفاده از آنالیز پلاک‌خوان کالامهر می‌توان خودروی پرسنل هتل‌ها، کادر مدیریت و مشتریان را شناسایی کرده تا در کمترین زمان ممکن خدمات ویژه‌ای در زمینه پارک خودرو به آن‌ها ارائه شود.

همچنین با ترکیب آنالیز پلاک‌خوان و تشخیص چهره می‌توان از احتمال تشخیص غلط به دلیل دستکاری دوربین یا استفاده از خودروی شخصی دیگران جلوگیری کرد.

سناریوی دوم: شناسایی چهره در لابی

آنالیز شناسایی چهره کالامهر قادر است افراد مورد توجه بخش مدیریت را در فضای هتل شناسایی و ردیابی کند. علاوه بر دلایل امنیتی، شناسایی چهره افراد در لابی می‌تواند در بهبود ارائه سرویس و خدمات هتل قابل استفاده باشد.

سناریوی سوم: تشخیص نفوذ محیطی به محوطه استخر هتل

در ساعاتی از روز که ورود عموم به باغ یا استخر هتل ممنوع می‌باشد، آنالیز تشخیص نفوذ محیطی کالامهر قادر است امنیت آن منطقه را به صورت به روز و بلادرنگ تضمین کند تا در صورتی که شخصی به محوطه‌ی استخر یا باغ هتل به طور تصادفی یا به عمد وارد شود، مسئولین حراست هتل را مطلع کند.

سناریوی چهارم: تشخیص زمین خوردن

تأمین ایمنی مسافران در محیط داخلی هتل‌ها بسیار ضروری است. راهکارهای شرکت کالامهر قادر است امکانی را فراهم کند تا در صورتی که فردی دچار سانحه شده و به زمین بیفتد این پیشامد به سرعت به سرویس‌های خدماتی هتل اطلاع داده شود.

سناریوی پنجم: مشتری مداری در رستوران‌ها

علاوه بر مسائل امنیتی، تأمین رفاه حال مسافران هتل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. عملکرد سرویس خدمات هتل بایستی به گونه‌ای باشد که مسافرین، احساسی مشابه با خانه خود داشته باشند. بر این اساس استفاده از آنالیزهایی مانند شناسایی سن و جنسیت و شمارش مسافرین می‌تواند به رستوران هتل در ارائه خدمات بهتر (برای مثال در زمان صبحانه) کمک کرده و اطلاعات مفیدی در اختیار پرسنل خدماتی قرار دهد.

آنالیزهای هوشمندسازی شرکت کالامهردنیا راه‌حلی نوین در زمینه‌ی تأمین امنیت و بازاریابی به شمار می‌روند که به این ترتیب قادر خواهند بود کنترل و مدیریت کسب و کار شما را ارتقاء بخشند.

در رده‌ی امنیت، کالامهر بیش از ۴۵ آنالیز مختلف از جمله شناسایی چهره، اشیاء و پلاک خودرو تا آنالیزهایی مانند شمارش، مدیریت ترافیک و غیره را گرد هم آورده است تا به این ترتیب از پیشامد هر اتفاق ناگوار جلوگیری کند.

در رده‌ی بازاریابی، کالامهر بستری را فراهم می‌آورد تا بتوانید از طریق آن مشتری‌های خود را شناسایی کنید. از مزایای این نرم‌افزار این است که تمامی آنالیزهای مرتبط در این زمینه را در یک بستر گرد هم آورده که این امر امکان ساماندهی دوباره و مدیریت سیستم را سهولت می‌بخشد. همچنین از طریق این بستر، امکان دسترسی و مدیریت سیستم از هر مکانی همیشه فراهم است.

نرم‌افزار پیشنهادی ما امروزه برندی مطرح در زمینه‌ی ارائه‌ی راهکارهای هوشمند بوده که در حال ارائه خدمات خود، در زمینه‌ی آنالیز تصویر می باشد.

This post is also available in: English

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

دسترسی سریع

http://virabin.com/wp-content/uploads/2017/07/هتل-ها.pdf

دانلود کاتالوگ هتل